Nasza historia

W 2015 roku Sven-System Sp. z o.o. została wyodrębniona z firmy Chekar, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku krajowym i zagranicznym od 1982 roku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją i dystrybucją tynków, mozaik, farb i klejów. W miarę rozwoju rozpoczęto produkcję niszową dla przemysłu odlewniczego oraz lotniczego. Z czasem segment ten stał się podstawową działalnością Firmy.

W 2014 roku zapadła decyzja o wydzieleniu chemii budowlanej i utworzeniu nowej spółki.

W rezultacie współpracy ze szwedzkimi technologami powstała nowa linia produktów chemii budowlanej pod marką SVEN SYSTEM.

Dzięki zautomatyzowaniu linii technologicznej, co gwarantuje powtarzalność wyrobów, a także dzięki wdrożeniu procedur zapewniających efektywność procesów produkcyjnych i logistycznych produkty SVEN SYSTEM charakteryzują się innowacyjnością i najwyższą jakością.

 

Kontrola jakości

Posiadamy niezbędne atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Instytutu Techniki Budowlanej, potwierdzające najwyższą jakość naszych produktów.

Nowoczesne laboratorium sprawuje kontrolę nad procesami produkcyjnymi, co pozwala osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Poszukujemy innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Dbając o czas i dobro naszych klientów zamówienia realizujemy błyskawicznie i bez zbędnych formalności. Główny priorytet naszej firmy to spełnić Państwa oczekiwania i urzeczywistniać Wasze koncepcje oraz własne wizje.

 

Sven System

W 2015 roku Sven-System Sp. z o.o. została wyodrębniona z firmy Chekar, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku krajowym i zagranicznym od 1982 roku.

Dane Kontaktowe

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 604 804 023
  +48 609 612 416
  Sven System Sp. z o.o.
Ul. Ciupagi 1
03-016 Warszawa